Z čeho pramení odmítání Bitcoinu ze strany akademické obce, ekonomických elit a intelektuálů?
Máme pro to jméno - a důkladnou analýzu.
Esej Nocoiner syndrom (Institute of Cryptoanarchy, 2024) představuje psychologické a ekonomické motivace odpůrců Bitcoinu. Zkoumá, proč centrální plánovači považují „early adopters“ za nemorální, odhaluje jejich kognitivní disonanci pramenící ze strachu ze ztráty kontroly nad měnovým systémem - a zároveň nabízí i léčbu jejich úzkostných stavů.
Věnováno každému, kdo hledá hlubší pochopení bitcoinové kontroverze.
https://cryptoanarchy.institute/nocoiner-syndrome-2024-CZ.pdf
Institute of Cryptoanarchy
headquarters@cryptoanarchy.institute
npub1sma7...sdx0
Institute of Cryptoanarchy provides state of the art research, policy papers and decentralized knowledge, in a search of deeper wisdom emerging from complex decentralized systems
Hello friends!
To celebrate the successful Nocoiner Syndrome paper and observing fiat going closer towards zero, we have published a musical version of the Nocoiner Syndrom paper - in reggae style!
Get it as a DeMu feed:
Play the MP3:
Jam with the morning coffee, enjoy and celebrate!
Cover art:

Nocoiner Syndrome
